Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych

W Playa Games GmbH traktujemy ochronę danych osobowych bardzo poważnie i w zgodzie z dotyczącymi jej regulacjami prawnymi. Nigdy nie lekceważymy ochrony powierzonych nam danych. Niniejsze postanowienia dotyczące ochrony danych odnoszą się do wszystkich produktów, gier on-line, usług i stron internetowych, które oferujemy (zwanych dalej „Usługami”). Dane osobowe pojawią się na naszych stronach w jak najwęższym, technicznie niezbędnym zakresie. Powierzone nam dane nie będą w żadnym wypadku sprzedawane, ani przekazywane dalej z jakiegokolwiek powodu, innego niż obowiązek prawny.

Poniższe objaśnienie tłumaczy, w jaki sposób chronimy dane użytkowników, oraz do czego potrzebne nam są konkretne dane.

Dane protokołu – dane niezwiązane z danymi osobowymi

Informacje wysyłane przez przeglądarkę Użytkownika są automatycznie pobierane i zapisywane na naszym serwerze. Danych tych nie możemy przyporządkować do żadnego konkretnego użytkownika. Porównanie tych danych z innymi źródłami danych może być wykonane tylko w przypadku podejrzenia naruszenia prawa.

Rejestracja – dane związane z danymi osobowymi

Gdy Użytkownik rejestruje się na stronach oferowanych przez nas Usług, zapisujemy jego adres e-mail, hasło i pseudonim, który Użytkownik sam wybrał. Użytkownik może w każdym momencie wycofać swoją zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych poprzez usunięcie swojego Konta w menu opcji Gry.

Ciasteczka (Cookies)

Nasze Usługi wymagają aktywowania tzw. ciasteczek. Są to niewielkie dane tekstowe zapisywane na dysku Użytkownika. Ich zadaniem jest uczynienie naszych Usług bardziej przyjaznymi dla Użytkownika, efektywniejszymi i bezpieczniejszymi.

Komunikacja

Zapisujemy wszystkie e-maile lub inne wiadomości wysyłane do nas przez Użytkowników, w celach przetwarzania wniosków, odpowiadania na pytania i udoskonalania naszych Usług.

Dodatkowe materiały

Większość naszych Usług jest darmowa. Niemniej, niektóre dodatkowe Usługi oferujemy odpłatnie. Jeżeli Użytkownik zdecyduje się skorzystać z odpłatnych usług, przekazujemy niektóre dane jego Konta innym usługodawcom, ale wyłącznie te niezbędne do zrealizowania danej płatności. W tym zakresie zawsze przestrzegamy surowych postanowień TMG (niemieckiej ustawy o mediach) i nigdy nie przekazujemy cennych danych nieuprawnionym osobom trzecim.

Newsletter

Z podanym podczas rejestracji adresem e-mail Użytkownika kontaktujemy się w celu odpowiedzi na zapytania Użytkownika lub w celu wysyłania Użytkownikowi newsletterów z naszymi ofertami. Nie wysyłamy żadnych reklam ofert osób trzecich, ani nie przekazujemy adresów e-mail Użytkowników osobom trzecim.

Inne strony internetowe

Niniejsze postanowienia dotyczące ochrony danych odnoszą się wyłącznie do naszych Usług. Klikając przekierowania („linki”) znajdujące się na naszych forach, w wiadomościach od innych użytkowników lub na czacie, Użytkownik może trafić na strony internetowe zawierające oferty osób trzecich. Jako że nie mamy wpływu na te procesy, nasze oświadczenie dotyczące ochrony danych nie ma w ich przypadku zastosowania.

Dostęp do danych

Użytkownik ma prawo w każdej chwili dowiedzieć się, jakie jego dane są przez nas przechowywane, jak również o ich pochodzeniu, odbiorcy oraz celu ich przechowywania. Aby uzyskać powyższe informacje, należy skontaktować się z nami poprzez dane kontaktowe zawarte w zakładce O nas.

Zmiany niniejszego oświadczenia

Dynamiczny rozwój internetu może wymagać od nas zmiany niniejszego oświadczenia i dopasowania go do nowego stanu prawnego, technicznego lub do naszych Usług. O jakichkolwiek zmianach będziemy informować w odpowiednim czasie.

Dodatkowe informacje

Kto chce grać w nasze gry, powinien obdarzyć nas pewną dozą zaufania. Dlatego w każdej chwili jesteśmy gotowi wytłumaczyć naszym Użytkownikom wszelkie kwestie związane z przetwarzaniem ich danych osobowych. Jeżeli maja Państwo pytania, na które nie odpowiada niniejsze oświadczenie, chcą dowiedzieć się więcej na temat któregoś z punktów lub mają uwagi dotyczące niniejszego oświadczenia, prosimy się z nami Skontaktować.

Ostatnia zmiana oryginału (w jęz. niemieckim): 3. grudnia 2009. Tłumaczenie na jęz. polski: 20. maja 2010.